0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

El.paštas
World of Warcraft (EU) 60-day Game Time Card

Sandėlyje: 229

World of Warcraft (EU) 60-day Game Time Card code

Vieneto kaina (vnt.): 24,99 € 25,99 €
Prekės aprašymas

* Suteikia 60 dienų World of Warcraft žaidimo laiko.
* Reikalinga pilna žaidimo World of Warcraft versija.
* Žaidimui reikalingas interneto ryšys.
* Pasibaigus žaidimo laikui Jūs nebegalėsite žaisti online, kol vėl nepratęsite žaidimo laiko.
* Tinka tik europiniams serveriams (EU).

Apie žaidimą:
WoW yra vienas pirmaeilių abonemento MMORP žaidimas, kuris padėjo išplisti šio žaidimo žanrui masinėje rinkoje per visą pasaulį. Žaidėjai atsiduria Azeroth pasaulyje, fantastikos karalystėje, pilnoje kardų, burtų, egzotiškų rasių, mistinių būtybių, pasaulinės maišaties, didingų nuotykių ir karų. Sukurtas Blizzard Entertainment ir paremtas RTS žaidimų Warcraft serijomis, pirmą kartą išleistomis 90-tųjų viduryje. WoW išsiplėtė ankstyvoje Warcraft vieno žaidėjo frančizėje ir dabar yra gyvas multiplayer pasaulis, kuriame žaidėjai gali įsijungti į vaidmenų žaidimą, PvE, PvP, požemių instancijose, kovos laukuose, arenose ir reiduose. Wow kol kas turi keturis skirtingus papildymus: The Burning Crusade, Wrath of the Lich King, Cataclysm ir Mists of Pandaria, ir vis dar toliau plečiasi. World of Warcraft pats naujausias papildymas, Mists of Pandaria, supažindina žaidėjus su Pandaria, nauja šalimi Kalimdor pietuose ir Eastern Kingdoms, kuri buvo stebuklingai paslėpta nuo The Sundering laikų. Valdomi gyventojai vadinami Pandaren, natūrali humanoidų pandų rasė, kuri yra ypač paveikta senovės kinų mitų, legendų, wuxia (kovos menų) ir kuri sprendžia, prisijungti prie Alliance ar Horde frakcijos. Papildymas taip pat prideda daugiau žaidimo turinio ir patobulinimų, pvz., pakilimas nuo 85 iki 90 lygio, nauja vienuolių klasė, perdaryta augintinių sistema, nauja augintinių kovų sistema, nauji požemiai, reidai, kovos laukai ir daugiau.

Privalumai:

  • Masyvus multiplayer ir online – prisijunk prie tūkstančių kitų žaidėjų online bet kuriuo momentu, sukuriant pasaulį, kuris yra pilnas gyvybės ir veiksmo.
  • Vaidmenų žaidimas – pasirink rasę, klasę, nusistatyk gabumus ir viską sujunk į asmenybę, kuri peržengia žaidimo mechanikas.
  • Warcraft visata – įženk į pasaulį, turintį daugiau nei penkiolika metų epinio pasakojimo palikimą.
  • Atkaklus online personažas – sukurk iki penkiolikos veikėjų, kurie auga su kiekviena žaidimo sesija. Kai veikėjas tampa aukštesnio lygio, taip pat ir jo gabumai, ginklai, šarvai, įranga, atrastos vietovės, nukauti monstrai, sutikti NPC, įvykdytos užduotys ir nuotykiai – viskas, nepaisant, ar kažkada ateis galas.
  • Magija, mistika ir nuotykiai – WoW pagrindas yra užduočių įvykdymas, kurioms nėra galo. NPC užduočių tiekėjai gali būti rasti Azeroth, nuo dūzgiančių gatvių iki požemių, kovos laukų, reido vietovių, atviro pasaulio. 

Frakcijos ir rasės:

  • Horde – tai galinga frakcija, suburta iš orkų, trolių, tauren, negyvųjų, kraujo elfų ir goblinų rasių, taip pat su pandaren, kurie renkasi jungtis prie jų.
  • Alliance – didžioji Alliance frakcija yra sukurta skleisti šviesą mažiau civilizuotoms Azeroth rasėms ir sudaryta iš žmonių, nakties elfų, nykštukų, gnomų, draenei ir worgen, taip pat ir pandaren, kurie renkasi prisijungti ir prie šios frakcijos.

Klasės: mirties riteriai, druidai, medžiotojai, magai, vienuoliai, paladinai, kunigai, rogue, šamanai, burtininkai, kariai.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Vaclovas  (Ketvirtadienis, 2017-11-02)
Įvertinimas:
 
Parduotuvė dirba kaip laikrodis
Evaldas  (Šeštadienis, 2016-01-23)
Įvertinimas:
 
Nesitikejau taip greitai, kad gausiu koda. Tik pervedima atlikau ir iskart laiska gavau su kodu :)
Rokas  (Pirmadienis, 2014-12-29)
Įvertinimas:
 
Pristatyta per kelias sekundes, viskas veike. Taip pat pagirtinas klientu aptarnavimas ir pagalba.
Gintautas  (Ketvirtadienis, 2014-11-13)
Įvertinimas:
 
veikiantis raktas, pristatyta per minute
Giedrė  (Pirmadienis, 2014-10-27)
Įvertinimas:
 
prekes gavau iš karto apmokėjus, viskas veikia puikiai. :)
Skaityti daugiau... (15)

Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Susijusios prekės

Warcraft 3 Battle Chest
-1 €
13,99 € 14,99 €
World of Warcraft EU Battle Chest (+30days)
-4 €
World of Warcraft (RU) 60-day Game Time Card
Top
-2 €
Rezultatai 6 iš 10

Neseniai žiūrėjote

World of Warcraft (EU) 60-day Game Time Card
Top
-1 €